O nás

Firma Prins-Christmas, s.r.o. je česká firma, která se rozhodla reagovat na anglosaské vánoční tradice a svým sortimentem oslovit všechny lidi na celém světě prostřednictvím svého e-shopu, kteří "věří" na Santu Clause, či Noela nebo svatého Mikuláše a chtějí udržovat jejich tradici.

Firma Prins-Christmas, s.r.o. si zakládá na tom, že všechno svoje zboží vyrábí v České republice, která je součástí Evropské unie z českých materiálů.

Firma se od roku 2008 specializuje především na textilní velkoobchod. Náš sortiment najdete v našem e-shopu, ale především na internetových stránkách firmy, která obchoduje s vánočním zbožím v USA již 20 let. V našem e-shopu jsou vzorky bez ceny vzhledem k tomu, že zboží vyrábíme pro velkoobchod a v případě zájmu, napište na naši adresu.

Podívejte se na stránky 

      
www.stockingfactory.com
      
www.centrinet.com/christmas

a najdete tam mezi jiným zbožím naše výrobky, které patří do luxusní kategorie. 

A protože Češi jsou všude, můžete komunikovat přímo v těchto obchodech i česky, nebo vám s komunikací v češtině rádi pomůžeme.

V případě, že chcete objednat u nás více než 200 kusů zboží jakéhokoliv sortimentu, pošlete písemnou objednávku e-mailem na naši adresu
obchod@christmas.cz a my se s vámi spojíme a provedeme individuální kalkulaci ceny a dohodneme s vámi termín dodávky. 

Aby ale naši maloobchodní zákazníci nebyli ochuzeni o možnost nákupu krásných věcí, které s vánocemi souvisí, dovezli jsme pro vás LED vánoční řetězy a LED vánoční trubice s efektem sněžení nebo deště meteoritů.

Přejeme příjemný nákup.